Nitrianske skautské dni 2020

od | 20. júna 2020 | Nezaradené

Všetkých srdečne pozývame na oblastné otvorenie skautského roka na Nitrianskych skautských dňoch 2020, ktoré sa uskutočnia v septembri. Témou tohto ročníka je “NO COMFORT” a registrácia je k dispozícii odo dnešného dňa.

KEDY: 18. – 20. september 2020
KDE: Jelenec
KTO: skauti a skautky 11+
POPLATOK: 10 eur (program+ubytovanie+strava v prvej vlne prihlasovania).

My sa už nevieme dočkať poriadnej nitrianskej a ideálne skautskej akcie! A čo ty?
Pomaličky sa začína obnovovať skautská činnosť a my veríme, že do septembra už bude všetko naplno fičať.

Prečo neodpáliť začiatok školského roka vo veľkom štýle a to rovno akciou Nitrianske Skautské Dni 2020? Sme si istí, že ste po dlhšom usedenom období všetci pripravení dostať sa až na kraj svojich možností a preto je témou tohto ročníka “NO COMFORT”.

Vraj komfort nepotrebuješ? Príď nám to ukázať! Alebo si až príliš pohodlný/á vystúpiť zo svojej komfortnej zóny? Tak si príď jej hranice posunúť vďaka programu, ktorý ťa čaká na tohtoročných NSD.

Môžeš sa tešiť na nadupaný program, ktorý pre teba NSD tím tento rok vyšperkoval.
Schválne, vieš si predstaviť ako bude prebiehať Nelineárny skautský pretek?

ÚČASTNÍCKU PRIHLÁŠKU NÁJDEŠ TU
DOBROVOĽNÍCKU PRIHLÁŠKU NÁJDEŠ TU
FB UDALOSŤ TU

Prečítaj si…

Podpora vzdelávania v oblasti

Podpora vzdelávania v oblasti

Aby mohla oblasť napredovať a rozvíjať sa, je potrebné, aby sa rozvíjali aj jej členovia, tak zbory a oddiely, ako aj jednotlivci. Vedomí si toho, že v  každom zbore a u každého dobrovoľníka doma je situácia na razvoj iná, chceli by sme podať pomocnú ruku tým, ktorých...

Orol – nový oblastný vodca

Orol – nový oblastný vodca

V nasledujúcich riadkoch Vám, drahé skautské sestry a bratia, priblížime a predstavíme nového oblastného vodcu skautskej oblasti kniežaťa Pribinu – Nitra, Orla. Vlastným menom Rastislav Lukáč začal skautovať v júni 1990 v Sabinove, aktuálne pracuje v spoločnosti...

100 rokov skautingu na Slovensku

100 rokov skautingu na Slovensku

V sobotu, 23.11.2013, oslavovali skauti 41. zboru T. G. Masaryka 100. výročie založenia skautingu na Slovensku. Stretli sa tu mladší i starší skauti z 1. oddielu Hok-a-Taka z Topoľčianok a z 2. oddielu Buen Camino z Volkoviec. Oslavy začali v Kostole sv. Jakuba vo...